Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Ferroli Kombi Servisi

Altınova Ferroli Kombi Servisi

Altınova Ferroli Kombi Servisi, hizmetlerine ve kurumsal hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. Altınova Ferroli Kombi Servisimiz, bünyesindeki kaliteli ve profesyonel personellerle çalışma prensiplerini geliştirmektedir. Kombilerinizin radyatörleri üzerine çok düşülmemekle beraber kombilerinizin radyatörleri her zaman es geçilen konulardan biridir. Kombiyi bir kalp olarak kabul edersek radyatörleri de bir uzuv olarak nitelendirebiliriz. Radyatörler sınıflara ayrılmaktadır ve her bir radyatör sınıfının bakımı daha farklıdır. Döküm radyatörler, dilimli olarak üretilmiş radyatörlerdir. Dökme demiri aşınmaya dayanıklı bir malzemedir ki bu nedenledir ki yıllarca kullanılması imkanı mümkündür. Dilimli çelik radyatörlerin, panel radyatörlerin, alüminyum radyatörlerin ve bahsettiğimiz gibi döküm radyatörlerin de Altınova Ferroli Kombi Servisimizce bakımları ve onarımları yapılmaktadır. Hiçbir zaman hiçbir sorun göz ardı edilmemektedir. Kombilere ait tüm parçalar ve kombinin kendisi her zaman servisimizce hizmete tabii tutulan nesnelerdir. Servisimizden günün her saati hizmet alabilmeniz mümkündür. Ekibimiz sahaya indiği zamandan itibaren tüm köylere ve mahallere erişim sağlamaktadır. Ekibimiz tam donanımlı araçlarıyla işinin başında sizlerin çağrısını beklemektedir.

ALTINOVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ GÜVENİLİRDİR

Altınova Ferroli Kombi Servisimiz, pandemi nedeniyle personellerini eğitmekte ve bilinçlendirmektedir. Müşteri memnuniyeti için bütün müşterilerimizin haklarını gözetmekteyizdir. Ev tesisatınızın ve mekanik tesisat alanlarınızın ısıtma ve soğutma elemanları olarak kullanılabilir radyatörlerdir. Radyatörlerin aynı zamanda ısıtılan ve soğutulmakta suyun radyatör kanalları vasıtasıyla dolaşmasıyla ısınan ya da soğumakta olan radyatörün sıcak yahut soğuk yayarak ortamınızın havasını ve ısıtmasını sağladığını unutmayınız.

ALTINOVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Altınova Ferroli Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

Altınova Hizmet Bölgelerimiz;

⦁ Altınova Merkez Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
⦁ Cumhuriyet Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
⦁ Hürriyet Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
⦁ Denizgören Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
⦁ Altınkent Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
⦁ Şehitlik Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
⦁ Fatih Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
⦁ Hersek Mahallesi Ferroli Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın