Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çınarcık Süsler Kombi Servisi

Çınarcık Süsler Kombi Servisi

Çınarcık Süsler Kombi Servisi, kombilerde onarım, bakım, kurulum ve montaj işlemleri ihtiva etmektedir.

Uygun bir şekilde bakımlarla ve onarımlar ile servis hizmetlerimize pandemi dönemi içinde de devam etmekteyizdir. Kombinizin bakımlarını ve onarımlarını yapmakla birlikte peteklerinizin de bakımlarını yapabilmekteyizdir. Öncelikle peteğinizin vanalarını kapatalar bir peteğinizin vanasını açmakta sonrasında da peteklerinizi sökemeden teker teker bir noktadan diğer noktaya kadar temizleme yapmaktayızdır. Durulama işlemi ardından özellikle en önemli parçalardan birisi olan filtrelerin temizliğini koruyucu madde ile yapmaktayızdır. Daha sonra dilenirse kombi bakımınızı yaparız. Bu işlem yapılmaya da bilir. Bu işlemlerden sonra sisteminiz yakılıp hava alama işlemi yapılır. Sistem yakıldıktan sonra test edilir. Çalışır bir vaziyet aldıysa teslim işlemi gerçekleştirilir. Petek temizliğinin gerekliliği de daha iyi bir ısınma şansı yakalamanız içindir. Kombi demek sadece cihazınızla bitmemektedir. Petekleriniz de faturalara yansıyacak derecede tasarruf sağlayacaktır. Kış aylarında konforlu zaman geçirmek için kombi bakımlarını tavsiye ediyoruz.

Kombilerinizin onarımlarını da servisimiz yapmaktadır. Kart tamirleriniz gibi kombinizin fanlarında ve gaz tanklarında meydana gelen sorunlar da firmamız üstesinden gelmektedir.

ÇINARCIK SÜSLER KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ

Çınarcık Süsler Teknik Servisi, iletişim imkanlarını 7/24 boyunca sürdürmekte olan bir servistir. Çınarcık Süsler Kombi Servisimiz, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli personellerini, pandemi ile ilgili olarak bilgilendirilmiş ve servis takımımız tedbirlidir. Bütün işlemleriniz bir yıllık garantiyle değerlendirilmektedir. Gönül rahatlığıyla firmamızın her hizmetinde yararlanabilirsiniz.

ÇINARCIK SÜSLER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Çınarcık Süsler Kombi Servisi iletişim için kullanmakta olduğu telefon numaraları; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Her zaman talep formunuzu doldurabileceğiniz diğer irtibat ağımız olan web sitemiz ise www.enyetkiliservis.com’dur.

Hizmet Bölgelerimiz;

 • Harmanlar Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Taşliman Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Atakent Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Çamlık Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Cumhuriyet Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Karpuzdere Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Liman Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Hürriyet Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Hasanbaba Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Aliye Hanım Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • Karşıyaka Mahallesi Süsler Kombi Servisi
 • İstiklal Mahallesi Süsler Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın