Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Süsler Kombi Servisi

Çiftlikköy Süsler Kombi Servisi

Çiftlikköy Süsler Kombi Servisi, yaptığı tetkiklerle kombinizin dış ve iç hatlarındaki arızaların çözüm hizmetleri için çalışan bir kuruluştur. Senelerdir servis sağlayıcılığınızı yapan ve bir numara olan Çiftlikköy Süsler Teknik Servisi, bakım yaparken cihazınızın tozlarını, yanma haznesini, brülörünü, tesisat filtresini, prop gözlerini, fan motorunu ve meme gözeneklerini temizlemektedir. Bu temizleme işlemleri içinde de fan motorundaki fırçaların da tozu alınmaktadır. Ayrıca genleşme tankınızda bulunan hava oranı ölçümü gerçekleştirilmektedir. Gerekli görüldüğünde zaman ise gaz basımı da yapılmalıdır.

Kurulum da yapılan hatalar tesisatın bir parçası olarak çalışan kombileri doğrudan etkiler. Bu türde hatalar mütemadiyen tesisat kaçakları, hatalı bir uygulama neticesinde boru çapındaki daralma, yanlış plastik boru kaynağı, kaliteli petek vanalarının kullanılmaması gibi nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Fakat sıva altı tesisatlarda eksikliklerin tespiti güçtür. Bu sebeple kurulum hatalarından meydana gelen sirkülasyon ve dolasıyla ısınma sorunun kaynağı mütemadiyen kombiye mal edilmektedir. Fakat kombiyle alakalı bir problem yoktur. Kombinizin kurulumu için de firmamıza müracaat edebilirsiniz. Kombilerin onarım ve bakımları gibi kurulumlarını da gerçekleştirmekteyizdir.

Her kombi hizmetinin devamında sizlere garanti vermekteyizdir. %100 garantiyle mağduriyetlerinizin %0’a inmesi için çalışmaktayızdır. Ayrıca bu garanti hizmeti tam bir yıllıktır.

KALİTELİ ÇİFTLİKKÖY SÜSLER KOMBİ SERVİSİ

Çiftlikköy Süsler Kombi Servisini, tercih etmeniz durumunda kaliteli hizmet alacağınızın sözünü vermektedir.

Çiftlikköy Süsler Kombi Servisi, pandeminin yoğunlaşmaya başladığı bu dönemde personellerini bilinçlendirerek sahada görev vermektedir.

ÇİFTLİKKÖY SÜSLER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Çiftlikköy Süsler Teknik Servisi kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

  • Sahil Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • 500 Evler Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Çiftlik Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Siteler Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Sultaniye Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Taşköprü Merkez Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Taşköprü Yeni Mahallesi Süsler Kombi Servisi

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın