Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Süsler Kombi Servisi

Altınova Süsler Kombi Servisi

Altınova Süsler Kombi Servisi firmamızda güvenli hizmet bulacaksınız. Periyodik bakımlarınız için sizlere bilgi verebiliriz. Altınova Süsler Kombi Servisi, sayın müşterilerine yıllık en az iki (2) kez olmak şartıyla bakım yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Hem kombinizden daha fazla verim alabileceğiniz hem de tasarruf edebileceğiniz için bakımlarınızın mutlaka yapılması gereklidir.

Kombilerinizin onarımları için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Sadece onarımlarla kalmamakta servisimiz kurulum ve montaj işlemleri de yapmaktadır.

Bakımlar konusunda da kurumumuz her zaman bir numaradır. Kombi bakımınızı yaptırmak istediğiniz alanın ölçülmesi ve alanın hesap edilmesi için adresinize intikal edecek ekibimizin profesyonel ve işinin ehli kişiler olduğunu belirtelim. Kombilerinizin bacalarından filtrelerine, gaz vanalarından su tanklarına kadar her çeşit malzeme ve elemanını olması gerektiği gibi tamir etmekte ve gerekli görüldüğü taktirde yedek parçasıyla değiştirmekteyizdir. Kombilerinizin bozulmaması için tekrar tekrar belirttiğimiz şey ise “bakımdır”. Bakımlarınızı aksatmayarak ve düzenli bir şekilde yaptırarak çoğu problemin başlamasını önleyebilirsiniz. Sağlıklı ve uzun bir kullanım için bakımlarınızı aksatmamalısınızdır. Arıza ve sorunlarınızı servis takımımıza 7/24 bildirebilirsiniz.

GÜVENİLİR ALTINOVA SÜSLER KOMBİ SERVİSİ

Bakım işlemlerinizi lütfen sertifikalı yetkili servis sağlayıcılarına yaptırınız. Altınova Süsler Kombi Servisi, sertifikaya sahip “Süsler” yetkili servisidir.

Altınova Süsler Kombi Servisimiz, personellerini, müşterilerinin daha steril bir hizmet alması için bilgilendirmektedir. 24 saat boyunca haftanın her günü servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca alacağınız tüm hizmetlerinde tam tamına bir yıl garantimiz altında değerlendirildiğini aktaralım.

ALTINOVA SÜSLER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Altınova Süsler Kombi Servisinin sayın müşterileriyle iletişime geçebilmek için bulundurduğu telefon numaraları; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Ayrıyeten de kurumumuzun www.enyetkiliservis.com isimli web sitesi de gün boyunca sizlerin hizmetine açık bir şekilde internet üzerinde de bulunmaktadır. Kurumumuzun iletişim ağı geniştir.

Hizmet Bölgelerimiz;

⦁ Altınova Merkez Mahallesi Süsler Kombi Servisi
⦁ Cumhuriyet Mahallesi Süsler Kombi Servisi
⦁ Hürriyet Mahallesi Süsler Kombi Servisi
⦁ Denizgören Mahallesi Süsler Kombi Servisi
⦁ Altınkent Mahallesi Süsler Kombi Servisi
⦁ Şehitlik Mahallesi Süsler Kombi Servisi
⦁ Fatih Mahallesi Süsler Kombi Servisi
⦁ Hersek Mahallesi Süsler Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın