Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Yalova Süsler Kombi Servisi

Yalova Süsler Kombi Servisi, kombilerin onarımlarını ve bakımlarını gerçekleştirmektedir. Cihazlarınızın ve tesisatınızın bakımlarının size sağladığı faydalarını sıralamak gerekli görülürse; bakım yaptırmak sizleri kabarık faturalardan çekip kurtarır, tesisatlarınız ve cihazlarınızın ömrünü uzar, problem ve arıza masraflarını %0’a kadar inerken çok daha konforlu, iyi ve hatta sağlıklı bir ısınma imkânı da verir. İlimizin en kaliteli yetkili servis olan Yalova Süsler Kombi Servisimiz de işlemler tek tuşla gerçekleşebilir. Çağrı merkezimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Evlerinizin ısı danışmanı olan sertifikalı kurumumuzun uzmanları ve değerli teknisyenleri işlerine anında koyulacaktır. Firmamız ısıtma cihazınızın (kombinizin) yanı sıra olarak kombinizin sisteminin diğer önemli parçalarının başında olmakta olan radyatör vanalarını, borulama sistemlerini ve radyatörlerini de gözden geçirecek, onlara bakım ve yıkama yapacaktır. Tesisat bakımlarınızın özel bir şekilde imal edilmiş yüksek basınca sahip tesisat yıkama makinelerimiz ve özel kimyasallarımızla radyatörlerinize işlemler uygulayacağız. Bu yöntemler ile de ısıtma sisteminizde zaman ile oluşan olan tortulaşmalar, tıkanıklar ve kireçlenmeler güzelce giderilecektir.  Isıtma sisteminizin performansının da en üst seviyeye çıktığını ilk aydan fark edeceksinizdir. Kombi sisteminiz sizin ile ilk günkü gibi konfor ve verimlilik sağlayacak şekilde çalışmaya devam edecektir. Firmamızın teknikerleri verdiği bu hizmetleri gerçekleştirir iken herhangi bir söküm-takım işlemi yapmayacaktır. Dolayısıyla evinizdeki mevcut konforun bozulmasına mahal vermeyeceklerdir. Sonunda da sisteminiz yenilenmiş vaziyette olacaktır.

GARANTİ VEREN YALOVA SÜSLER KOMBİ SERVİSİ

Yalova Süsler Kombi Servisimizin, iletişim adreslerine bir alt başlıktan ulaşmanız mümkündür. Firmamız içinden alınan tüm hizmetler bir yıllık bir garanti kapsamı içinde yer almaktadır. Yalova Süsler Kombi Servisimiz, teknisyen ve asistanları pandeminin bilincinde hizmet sunmaktadır. Cihazlarınıza müdahalede bulunacak servis ekiplerimiz son derece başarılı, yetenekli ve usta isimlerdir. Bu yüzden gönlünüz rahat bir şekilde cihazlarınızı onlara emanet edebilirsiniz.

YALOVA SÜSLER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Gün içinde de arayabildiğiniz ve iletişim kurabileceğiniz Yalova Süsler Kombi Servisi’mizin çağrı merkezi numaraları 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dır. Servisimiz bu telefon numaralarını kullanmaktadır. Bir diğer irtibat kurabileceğiniz ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi olarak internet üzerinde bulunmaktadır.

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın