Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Esenköy Ferroli Kombi Servisi

Esenköy Ferroli Kombi Servisi

Esenköy Ferroli Kombi Servisi, servisimizde haftanın her günü 24 saat boyunca açık bir iletişim imkânı mevcuttur. Esenköy Ferroli Kombi Servisi, verdiği hizmetlerin bilgilerini de paylaşarak müşterilerini bilinçlendirmektedir. Kombiniz ilk çalışmaya başladığı zamanlarda kalorifer suyu kullanmaktadır. Evinizi bu suyla ısıtmaya işe başlar. Sirkülasyon pompası da fan da çalışır. Gaz vanalarınız da açılarak ana yakıcıya gaz gönderimi sağlanır ve ateşleme böylelikle başlar. Ateş gerçekleşmezse gazda kesinti olur ve gaz girişi kesilir. Bu tip bir problemle karşılaşırsanız servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi küçük bir eksiklik kombiyi etkiler. Kombinizin ateşlemesi gerçekleşmezse gaz girişi kesilir ve kombiniz durur. Kombiniz durunca da arıza uyarı ışığı yanmaya başlar. Gaz uyarı ışığıyla birlikte bitermik eşanjörünüzden çıkan suyu pompa ısıtma devresine yönlendirmektedir. Isıtma devresine giren bu su radyatörlerde dolaşır ve sıcaklığı düşmüş olarak kombinize geri gelir. İşte görüldüğü üzere cihazınızdaki en ufak bir parçanın eksikliği kombinizi baştan sonra çalışmaz hale getirdi. Bakımlarınız yaptırırsanız bu tip sorunlarla hiçbir zaman karşı karşıya gelmezsiniz.

ESENKÖY FERROLİ KOMBİ SERVİSİ GARANTİ SAĞLIYOR

Esenköy Ferroli Kombi Servisimiz, personellerini, pandemiye karşı bilinçlendirmiş ve bilgilendirmiş bir servistir. Esenköy Ferroli Kombi Servisimizden gönül rahatlığıyla hizmet alabilmeniz mümkündür.

Alanının uzmanı servisimiz yetkili bir servistir. Yetkili olmayan servislerden lütfen hizmet almayınız. Ucuz ve uçuk fiyatlar arasında gidip gelen bu tip yetkisiz servislere itibar etmeyiniz. Çünkü kombiler hayati derecede önem taşıyan cihazlardır. Bu konuda son derece dikkatli olmalısınız. Kombilerin şakaya ve ihmale gelmeyecek araçlar olduklarını unutmayınız.

ESENKÖY FERROLİ KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Esenköy Ferroli Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitemiz de 7/24 açıktır.

  • Liman Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Aliye Hanım Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Kocadere Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Koru Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Çalıca Köyü Ferroli Kombi Servisi
  • Şenköy Mahallesi Ferroli Kombi Servisi

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın