Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Esenköy Süsler Kombi Servisi

Esenköy Süsler Kombi Servisi

Esenköy Süsler Kombi Servisi, kombilerinizin daha konforlu ve verim sağlayacak bir biçimde çalışması için ve uzun ömürlü yaşaması için periyodik bakımlarınızı yaptırmanızı önermekteyizdir.

Yılda en az iki kez kombi bakımı yaptırılmış olan kombiler daha konforlu ve verimli bir ısınma sağlamaktadır ve bu da gözlemlenebilmektedir. Ayrıyeten ısınmanın da dışında durmadan çıkan ve günlük hayatımızı zehir eden arızalara karşı gelebilmek için de kombi bakımlarınızı yaptırmanızı şiddetle önermekteyiz. Esenköy Süsler Kombi Servisimiz, usta ve kaliteli personellerini pandemi gerekliliklerine ilişkin olarak bilgilendirmektedir. Esenköy Süsler Kombi Servisimiz, müşterilerimizin istediği zaman bağlanabilip iletişim kurabileceği 7/24 boyunca açık olan bir servis hizmeti sunmaktadır.

ESENKÖY SÜSLER TEKNİK SERVİSİ GARANTİLİ

Esenköy Süsler Teknik Servisi, kombi bakımlarınız için gün içinde hizmet vermenin yanı sıra onarım ve kurulum hizmetlerini de müşterileri için sağlamaktadır. Kombi bakımlarınızı yaparken dikkat ettiğimiz noktalar fazladır. Ayrıca bu durumlarda fazlaca önemli noktalar vardır. Bunlardan bahsedersek eğer; öncelikle kombinizin su sızdırmazlığının kontrolü sağlanır. Bu işlemin yanı sıra kombinizin baştan sonra her yerinin kontrolünün yapılabilmesi ve herhangi bir bölmede toz birikip birikmediğine dair bakılabilmesi gerekmektedir. Bacalı olan kombilerde baca bağlantısı da kontrol görmesi gereken bölümlerdendir. Bu kısımda da bir tıkanıklık yahut tıkanıklık harici kombinizin hava akışlarını engelleyebilecek bir durum ya da arıza varsa şayet gerekli önlemler alınmalı ve bakım sağlanmalıdır. Brülörlerinizin yani yakıtın hava ile temas ederek fazlaca verimli bir şekilde çalışabilmesini sağlamakta olan önemli kombi parçasının kontrolü de yapılmalıdır. Kombi bakımınız esnasında da brülörün yıkanarak tamamen kirlerinden arındırılması ve temizlenmesi gereklidir. Servisimizin hizmetleri 1 yıllık garanti kapsamındadır.

ESENKÖY SÜSLER SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Esenköy Süsler Kombi Servisi müşterileri için kullandığı irtibat hatlarımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Bizimle internet üzerinden iletişime girmek isterseniz web adresimiz www.enyetkiliservis.com’dur.

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Liman Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Aliye Hanım Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Kocadere Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Koru Mahallesi Süsler Kombi Servisi
  • Çalıca Köyü Süsler Kombi Servisi
  • Şenköy Mahallesi Süsler Kombi Servisi
Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın