Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Altınova Arçelik Kombi Servisi

Altınova Arçelik Kombi Servisi

Altınova Arçelik Kombi Servisi, ısıtma cihazlarının en gözdesi haline gelen kombilerinizin bakım ve onarımlarını üstlenmektedir. Servisimizin bakım esnasında cihazınıza yaptığı işlemlerden bahsedelim. Kombinize yaptığımız işlemler arasında, bacaları olan cihazların baca çekiş testleri ve baca sensor fonksiyonu, emniyet tetkiki, ön yanma ayarlarının tam kuvvetleri ve kısmi kuvvetleri altındaki gaz ayarlarının kontrolleri, kombinize ait olan brülör ve yanma kontrolleri gibi hizmetler de yer almaktadır.

Altınova Arçelik Kombi Servisimizin, bakım yaptırmayı tavsiye etmesinin nedenlerinde de sizlere bahsetmek isteriz. Konutlarınızda sizin ve ailenizin güvenliği açısından daha iyi ve sağlıklı bir yol çizmiş olacaksınızdır. Senelik bakımların düzenli olarak yapılması çok mühim bir konudur. Olası bir elektrik ve gaz kaçağının meydana gelmemesi ve boy göstermemesi için özen gösterilmesi gereken bir konudur. Kombinizin kullanım suyunun da kirlenmesi durumunun meydana gelmesi için dikkatli olmak son derece şarttır. Kombinizin bu soğuk kış günleri içerisinde konutunuzu ısıtması için ve böylelikle sağlığınızın da olumsuz bir yönde etkilenmemesi için yıllık kombi bakımlarınızı aksatmamanızı önermekteyizdir.

ALTINOVA ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ!

Altınova Arçelik Kombi Servisi, her zaman öncelik olarak kullanıcılarının sağlığına önem veren bir kurumdur. Servisimizin sağlığa olan düşkünlüğü büyük ölçüde önem arz etmektedir. Servisimiz yetki belgelerini tamamlamış ve sertifika almış bir kuruluştur. Aksi bir husus içinde oluşabilecek arızaların cihazlarınız için garanti kapsamı dışında olması size sorunmuş gibi gözükebilir fakat firmamızdan alacağınız hizmetlerle cihazlarınız her zaman %100 garanti kapsamı içinde değerlendirilecektir. İletişim bilgilerimiz bir alt başlığımızda sizler için yer almaktadır.

ALTINOVA ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Altınova Arçelik Kombi Servisi’mizin 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 irtibat numaralarıdır. www.enyetkiliservis.com web sitesi sizler için internet üzerinde yer almaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz;

⦁ Altınova Merkez Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
⦁ Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
⦁ Hürriyet Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
⦁ Denizgören Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
⦁ Altınkent Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
⦁ Şehitlik Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
⦁ Fatih Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
⦁ Hersek Mahallesi Arçelik Kombi Servisi

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın