Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Baymak Kombi Servisi

Altınova Baymak Kombi Servisi

Altınova Baymak Kombi Servisi, kombilerin onarımlarını ve bakımlarını gerçekleştirmektedir. Cihazlarınızın ve tesisatınızın bakımlarının size sağladığı faydalar arasında şunlar vardır. Bakım yaptırmak sizleri kabarık faturalardan kurtarmaktadır. Cihazlarınızın ve tesisatlarınızın ömrünü uzatmaktadır. Sorunları ve arıza masraflarını %0’a kadar indirmektedir. Çok daha sağlıklı ve konforlu bir ısınma sağlamaktadır. En iyi yetkili servis olan Altınova Baymak Kombi Servisimizle tek tuşla iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin ısı danışmanı olarak yetkili servisimizin uzmanları ve teknikerleri işlerine koyulacaktır. Servisimiz ısıtma cihazınızın yanı sıra da cihazınızın siteminin diğer önemli parçaları olan radyatörlerini, radyatör vanalarını ve borulama sistemlerini de gözden geçirerek onlara da bakım ve yıkama uygulamaktadır. Tesisat bakımlarınızın özel imal edilmiş yüksek basıncı olan tesisat yıkama makineleri ve özel kimyasalları kullanarak gerçekleştirildiğini biliniz. Bu yöntemler vesilesiyle de ısıtma sisteminizde zamanla oluşmuş olan kireçlenmeler, tortulaşmalar ve tıkanıklar giderilecektir.  Isıtma sisteminizin de performansı en üst seviyeye çıkacaktır. Sisteminiz sizinle ilk günkü gibi konfor ve verimlilik sağlayarak çalışma hayatına devam eder. Servisimizin teknikerleri bu hizmetleri gerçekleştirirken de herhangi bir söküm-takım işlemi yapamayacağından dolayı evinizdeki mevcut konforunuzu bozmadan siteminizi yenilemiş olacaktır.

GARANTİSİ OLAN ALTINOVA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Altınova Baymak Kombi Servisimizin, iletişim adreslerine bir alt başlıktan ulaşmanız mümkündür. Firmamız içinden alınan tüm hizmetler bir yıllık bir garanti kapsamı içinde yer almaktadır. Altınova Baymak Kombi Servisimiz, teknisyen ve asistanları pandeminin bilincinde hizmet sunmaktadır.

ALTINOVA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Gün içinde de arayabildiğiniz ve iletişim kurabildiğiniz Altınova Baymak Kombi Servisi’miz müşterileri için 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 telefon numaralarını kullanmaktadır. Çeşitli olarak irtibat kurabileceğiniz bir diğer çağrı hattımızsa www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz;

⦁ Altınova Merkez Mahallesi Baymak Kombi Servisi
⦁ Cumhuriyet Mahallesi Baymak Kombi Servisi
⦁ Hürriyet Mahallesi Baymak Kombi Servisi
⦁ Denizgören Mahallesi Baymak Kombi Servisi
⦁ Altınkent Mahallesi Baymak Kombi Servisi
⦁ Şehitlik Mahallesi Baymak Kombi Servisi
⦁ Fatih Mahallesi Baymak Kombi Servisi
⦁ Hersek Mahallesi Baymak Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın