Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Baymak Kombi Servisi

Çiftlikköy Baymak Kombi Servisi

Çiftlikköy Baymak Kombi Servisi güvenli hizmet bulacaksınız. Periyodik bakımlarınız için sizlere bilgi verebiliriz. Örneğin yıllık olarak gerekli görülen periyodik bakımların önemi çok büyüktür. Biz kombinizin periyodik bakımını şu şekilde yapmaktayızdır; yaz ve kış konumlarına doğru bir şekilde ısıtma kontrolleri yapmaktayızdır. Ana esanjör ve davlumbazınız temizlenmektedir. Fan motorunuzun içine bakılarak tetkiki sağlanmaktadır. Yanma odasının yalıtım panellerinin kontrolleri sağlanarak brülör enjektörlerinizin kontrolleri ve temizliği yapılmaktadır. Elektrotların kontrolleri de ayarları da yapılmaktadır. Pompa ve üç yollu vanalarınızın çalışmasının kontrolü yapılmaktadır. Genleşme tankınız es geçilmemesi gereken kısımlardan birisidir. Aynı şekilde tankınızın da basınç ve gaz tarafı kontrolü yapılmaktadır. Isıtma ve sıcak su derecesi kontrolleri de yapılmaktadır. Güvenlik vananız gibi elektrik ve elektronik devre kontrolleri de önemli tetkiklerimiz arasındadır.

Çiftlikköy Baymak Kombi Servisi, sayın müşterilerine yıllık en az 2 kez olmak şartıyla bakım yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Hem tasarruf edebileceğiniz hem de kombinizden daha fazla verim alabileceğiniz için bakımlarınızın mutlaka yapılması gereklidir.

ÇİFTLİKKÖY BAYMAK KOMBİ SERVİSİ GÜVENİLİR

Bakım işlemlerinizi lütfen sertifikalı yetkili servis sağlayıcılarına yaptırınız. Çiftlikköy Baymak Kombi Servisi, sertifikaya sahip “Baymak” yetkili servisidir.

Çiftlikköy Baymak Kombi Servisimiz, personellerini, müşterilerinin daha steril bir hizmet alması için bilgilendirmektedir. Kurumumuzun iletişim ağı geniştir. 24 saat boyunca haftanın her günü servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Arıza ve sorunlarınızı servis takımımıza bildirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız tüm hizmetlerinde 1 yıl garantimiz altında değerlendirildiğini unutmayınız.

ÇİFTLİKKÖY BAYMAK KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Çiftlikköy Baymak Kombi Servisinin sayın müşterileriyle iletişime geçebilmek için bulundurduğu telefon numaraları; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Ayrıyeten de kurumumuzun www.enyetkiliservis.com isimli web sitesi de gün boyunca sizlerin hizmetine açık bir şekilde internet üzerinde de bulunmaktadır.

  • Sahil Mahallesi Baymak Kombi Servisi
  • 500 Evler Mahallesi Baymak Kombi Servisi
  • Çiftlik Mahallesi Baymak Kombi Servisi
  • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Baymak Kombi Servisi
  • Siteler Mahallesi Baymak Kombi Servisi
  • Sultaniye Mahallesi Baymak Kombi Servisi
  • Taşköprü Merkez Mahallesi Baymak Kombi Servisi
  • Taşköprü Yeni Mahallesi Baymak Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın