Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çınarcık Baymak Kombi Servisi

Çınarcık Baymak Kombi Servisi

Çınarcık Baymak Kombi Servisi, yaptığı tetkiklerle kombinizin iç ve dış hatlarındaki sorunların çözüm işlemleri için hizmet vermektedir. Yılların servis sağlayıcısı konumunda olan Çınarcık Baymak Servisi, bakım yaparken cihazınızın yanma haznesini, tozlarını, tesisat filtresini, brülörünü, meme gözeneklerini, prop gözlerini ve fan motorunu temizlemektedir. Bu temizleme işlemleri içinde fan motorundaki fırçaların tozu da alınmaktadır. Ayrıca genleşme tankında bulunan hava oranı ölçülmektedir. Gerekli görüldüğünde ise gaz basılmalıdır. NTC termostatlarınızdaki değerlerin ölçüldüğünü biliniz. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostatlar da gerekli görüldüğü için değiştirilmektedir. Gaz valfiniz üzerinden ısıtma cihazının kalori kapasitesinin de ayarları yapılmaktadır. Kombinizin tüm işlemlerinin bittiği gerekli görülürse tekrar çalıştırılarak kontrolü sağlanacaktır. Daha sonrasında ise sıcak cihazın su akışı kontrol edilecektir. Bunlar bitince de müşterimizin gözetiminde son kontroller yapılarak cihaz check edilecektir.

KALİTELİ ÇINARCIK BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Çınarcık Baymak Kombi Servisi, firmamızı tercih etmeniz durumunda kaliteli hizmet alacağınızın sözünü vermektedir. Mevsimsel geçişlerden önce yıllık olarak en az iki kereliğine bakım yaptırmanız gereklidir. Bakımlar hem ceplerinizi hem de evinizi daha rahat bir hale getirecektir. 7/24 bizimle iletişim kurabilir ve hizmetlerimizden rahat bir biçimde faydalanabilirsiniz.

Çınarcık Baymak Kombi Servisimiz, pandeminin yoğunlaşmaya başladığı bu dönemde personellerini bilinçlendirerek sahada görev vermektedir. Müşterilerimizin daha steril bir hizmet alması da kurumumuz için fazlaca önem arz etmektedir.

ÇINARCIK BAYMAK KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Çınarcık Baymak Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

 • Harmanlar Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Taşliman Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Atakent Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Çamlık Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Cumhuriyet Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Karpuzdere Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Liman Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Hürriyet Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Hasanbaba Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Aliye Hanım Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • Karşıyaka Mahallesi Baymak Kombi Servisi
 • İstiklal Mahallesi Baymak Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın