Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Esenköy Beyaz Eşya Servisi

Esenköy Beyaz Eşya Servisi

Evlerinizde kullanımını en çok yaptığınız ürünler her vakit Beyaz eşya gruplarıdır. Dayanıklı olmalarından ötürü kullanımları çok uzun ömürlü olmaktadırlar. Esenköy Beyaz Eşya Servisi ekibi olarak enyetkiliservis ayrıcalığıyla sizlere en güvenilir ve sağlam şekilde bütün ürünlerinize aynı zaman içinde servis imkânı sunmaktayız.

 

Cihazların standartlara uygunluğu için onarım ve bakım her zaman önem arz etmektedir. Cihazların markalarına göre zaman zaman uzmanlarca müdahale edilen cihazlar hem iyi bir sonuç, hem ise güvenlik açısından diğerlerine göre üstündür. Konfor alanlarımızda kullandığımız her cihaz için ilgi ve tecrübeli kişiler tarafından dokunuşa ihtiyacı vardır.

Esenköy’de uzman ekibimizle..

Firmamız sizlerin tüm beyaz eşya cihazlarınızı uzman ekibimizle beraber müdahale etmekteyiz. İşi, tecrübesi bulunmayan kişilerin yapması sonucunda sizlere çok fazla zararı bulunacaktır. Bütün markaların birbirlerinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Servisimiz içinde tüm beyaz eşya markalarını tüm incelikleriyle bilen uzmanlarımız bulunmakta. Tüm gerekli onarımları bütünüyle sağlamaktadırlar.

Esenköy Beyaz Eşya Servisi

Haftanın her günü Esenköy ilçesine beyaz eşya servisi desteği sunmaktayız. Evler ve iş yerleri için ayrı ayrı servis ekiplerimiz mevcuttur. Bizlere ulaştınız anda bölgenizde sizlere en yakın olan ekibimiz ve uzman teknisyenlerimizi adresinize göndermekteyiz.

 

Esenköy Beyaz Eşya Servisi

 

Mekanik ve elektronik sisteme ait olan cihazlarını onarım ve bakımları mutlaka tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır.  Aksi durumda yapılan onarım ve bakımlar cihazlarınıza büyük sorun teşkil etmektedir. En yetkili servis siz değerli kullanıcıların ne isteğini çok iyi bir şekilde biliyor ve bütün bilgi ve uzmanlığımızla beraber sizlerin memnuniyeti için cihazlarınızla paylaşıyoruz.  Uzman eller tarafından servis hizmeti almak için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

En yetkili servis ekibimiz grup markaları olan Bosch, Siemens, Arçelik, Beko, Grundig, Samsung ve tüm hepsini kapsayan markalar için sayfamızın iletişim bölümünden firmamıza ulaşarak talep oluşturabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz anda profesyonel ekibimizdeki personellere cihazınızın markasını ve çıkmış olan arızayla ilgili bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Rakam konusunda aklınız hiçbir şüphe kalmamasını temenni ediyoruz. Çünkü size en ekonomik ücretlerle hizmet sunmaktayız. Esenköy civarı sürekli hali hazırda müdahele ekiplerimiz bulunmaktadır. Hemen firmamıza 0530 403 91 79 nolu telefon numarasından ulaşarak çok kısa sürede servis ekiplerimiz adresinizde olsun!

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın