Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Subaşı Beyaz Eşya Servisi

Subaşı Beyaz Eşya Servisi

Yaşam alanımızda en çok kullanım gören eşya gruplarından en başında beyaz eşya grupları gelir. Dayanıklılık süreleri, tüketim ürünleri oldukları için uzun ömürlüdürler. Subaşı Beyaz Eşya Servisi olarak enyetkiliservis ayrıcalığıyla kesin şekilde bütün cihazlarınızı aynı gün onarım sözü veriyoruz.

 

SUBAŞI BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Şirketimiz adına tüm beyaz eşya gruplarınızı uzman personellerimizle beraber müdahale etmekteyiz. Tecrübesi bulunmayan kişilerin, beyaz eşyalarınıza çok zararı dokunacaktır. Tüm ürünlerin özelliği birbirlerinden farklıdır. Servisimiz bütün beyaz eşya gruplarına uzman teknisyenler tarafından ve gerekli bütün işlemler uygulanarak hizmet sunmaktayız.

Bütün ayın her günü Subaşı ilçesinde beyaz eşya servis hizmeti sunmaktayız. İş alanları ve konutlar için ise farklı servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizlere ulaşmanız dahilinde bölgenize size en yakın olan servis hizmetimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Subaşı Beyaz Eşya Servisi

En yetkili servis ayrıcalığıyla

 

Uzun zamanlı rahat ve konforlu kullanım için beyaz eşya gruplarınızın bakımını asla aksatmayın. Cihazların onarım ve parça değişimlerini, montaj ve kurulumları gibi bütün isteklerinizi servis hizmetimizden yararlanarak karşılayabilirsiniz.

Yapılan bütün servis hizmetleri şirketimizin adı altında garanti içinde yapılmaktadır. Onarım sonrası arıza çıkma ihtimali sıfıra indirilerek, rahat kullanmanız için bütün gerekli işlemler yapılmaktadır.

Mekanik sisteme ait olan bütün cihazlarda bakım ve onarım işlemlerini tecrübe sahibi uzmanlarımızla beraber gerçekleştirmekteyiz. Uzman olmayan kişiler tarafından müdahale edilmesi cihaz arızasını onarmak yerine daha yeni arızalar çıkarması da kaçınılmazdır.

Beyaz eşya kullanıcılarının çoğunda servis talebinde büyük sıkıntılar yaşadığını ve şikayet ettiğini bilmekteyiz. Bizler firmamız adına hizmet sunarken bunu hizmete dahil ederek, aynı gün için servis hizmeti ile herkese ayrıcalıklı servis sağlamaktayız.

Subaşı beyaz eşya servisi markaları olan Bosch, Siemens, Arçelik, Beko, Grundig, Samsung ve bütün beyaz eşya cihazlarının servis hizmeti için sayfamızda bulunan iletişim kısmından bize ulaşarak servis hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Telefonda sizi karşılayacak olan personelimize ürün markanızı ve yaşadığınız arızayı kısa bir bilgilendirmeyle yapmanız yeterli olacaktır. Subaşı Beyaz Eşya Servisi olarak cebinizi hiç yakmayacak cüzi bir rakamlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Subaşı civarında her daim gezen mobil müdahale ekiplerimiz bulunmaktadır. Anında bizlere 0530 403 91 79  nolu telefon numarasından ulaşarak, kısa sürede servis ekibimiz adresinizde olsun.

 

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın