Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Çınarcık Klima Servisi

Çınarcık Klima Servisi

Çınarcık klima servisi, siz değerli müşterilerimize çok daha iyi ve ekonomik, güvenilir hizmet vermek amacıyla oluşturduğumuz servis araçlarımızla petek temizliği, petek bakımı, kombi bakımı, radyatör temizliği ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

www.enyetkiliservis.com ekibi olarak hedefimiz %100 tüketici mutluluğu ve memnuniyetidir. Tek amacımız arkamızda güler yüzlü kaliteli hizmet anlayışı bırakmaktır.

 

Periyodik Bakım

Çınarcık klima servisi olarak her yıl en kötü senaryoda bile bir kere mutlaka kombi,klima bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Yıllık kombi, klima bakımı yapılan klima ve kombilerin olası arızaları dahada aza hatta sıfır hataya indirgenecek ve kış sezonunda herhangi bir arıza söz konusu olmayacaktır. Kombi ve klima bakımı yaptırılmayan klima ve kombilerde sık sık arızalar, sorunlar yaşayacak ve rahat etmeniz mümkün olmayacaktır.

 

Çınarcık Klima Servisi Filtre Bakımı

 

Klimamızın en çok bakım, onarım ve ilgi gerektiren parçalarından biri de şüphesiz filtreleridir. Peki o zaman filtrelerin ortalama temizleme süreleri ne kadardır?
Çınarcık klima servisi olarak sizlere önerimiz klimanın kullanıldığı alandaki kir, toz ve partiküllerin çoğunluğuna bağlı olarak iki haftada bir temizlenmelidir.

İç kısımda bulunan filtrelerin, en fazla 2 haftada bir tozunun alınması ve bir, en geç bir buçuk ayda birde ılık su ve sabun ile yıkanması gerekmektedir.

Yıkama işlemi bittikten sonra uygulanacak dezenfektan ve kimyasallar, hijyen açısından çok çok daha doğru bir yaklaşımdır hele ki günümüzdeki Covid-19 salgınından sonra.

Spesifik temizleme ürünleri ve kimyasalları kullanmanız, oluşan bakterilere karşı izolasyonda çok daha iyi bir sonuç alınması, bakteriye veya küfe sebebiyet veren kötü kokuların giderilmesinde çok daha etkilidir.

Günümüzde zor bulunan dezenfektan ve temizlik ürünlerine nazaran filtre temizleme kimyasalları ve dezenfektanları piyasadan kolaylıkla satın alınabilmekte. Filtre, yıkanma işleminden sonra mutlaka kurutulmaya bırakılmalıdır.
Senede, 3 defa dış temizliğinin,izolasyonunun yapılmasıda uygun olur. Temizleme işlemi yapılırken, üretici firmanın size tavsiye ettiği şekilde talimatlara uymanız çok güvenli olacaktır.

Tavan klimalarında, filtreler yine ortamın toz durumunun yoğunluğuna ve şartlara bağlı olmak kaydıyla senede bir kez temizlenmelidir.
Split ve Multi tip klimalarda bulunan elektrostatik filtrenin ise senede 3 veya 4 kez değiştiriliyor olması gerekmektedir.
Klimanızın periyodik temizlik ve bakımınızı yapmanız durumunda hijyen son derece önemli olduğu gibi, ondan sağlayacak olduğunuz verim de çok önemlidir.

Unutmayın çok daha verimli kullanmak demek bununla eşit zamanlı olarak elektrik faturalarınızın daha ekonomik olması demektir.

çınarcık klima servisi
çınarcık klima servisi

Uygun Fiyat Maksimum Performans İçin

Çınarcık klima servisi olarak çok daha uygun fiyatlar,klima ve kombilerinizin maksimum performansı ve çok daha ekonomik faturalar için bize sitemizin iletişim kısmından veya 0530 403 91 79 numaralı hattımızdan bizlere ulaşarak bizden 7 gün 24 saat uygun fiyata profesyonel destek almanın mümkündür.

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın